Nenásytný advokát!!!!

Autor: Gustav Noga | 1.1.2012 o 14:39 | Karma článku: 10,98 | Prečítané:  1242x

Zdá sa, že na Slovensku nie je žiadna spravodlivosť a nehovoriac o práve radových občanov, ktoré im zaručuje Ústava SR a z nej vychádzajúci právny stav. Slovenský právny systém upravuje občana v tom, ak je mu bezdôvodne siahnuté na jeho práva, nie je možná dohoda, môže sa obrátiť na súd.

Takto to káže litera zákona. Súdna prax hovorí v konkrétnom prípade hovorí o niečom inom. Podvodným spôsobom v Žiline došlo k prevodu bytu. Podvodník pod ochranou advokáta, ktorého príbuzní pracujú na žilinských súdoch si nechal hovoriť „nový majiteľ“ hoci vedel o tom, že sa vedome dopustil protiprávneho konania, a vedel o tom, že tento podvodný prevod bytu bol napadnutý na Okresnom súde v Žiline požiadal Mestský úrad v Žiline o zrušenie trvalého pobytu v tomto byte nadobúdateľovi, ktorý ešte v čase podvodného prevodu v byte býval. Advokát podnet na zrušenie trvalého pobytu adresovaného na Mestský úrad v Žiline vypracoval tak, že všetky podvodné činnosti vrátane konania pred súdom úmyselne zatajil aby za slušnú odmenu dosiahol akého-takého úspechu. Mestský úrad bez toho, že vedel o tom, že dotknutá osoba býva v tomto byte, bez hocijakého vyrozumenia trvalý pobyt dotknutej osoby zrušila a dokonca ani rozhodnutie o zrušení trvalého pobytu tejto osobe nedoručil. Medzičasom podvodník s advokátom Okresnému súdu v Žiline predložil návrh na vysťahovanie dotknutej osoby z bytu. V čase konania pred súdom v neprítomnosti dotknutej osoby, túto násilne z tohto bytu vysťahovali a tým ho vystavili k bývaniu v podmienkach nezlúčiteľných zo životom. Pred Okresným súdom v Žiline týmto dvom, podvodníkovi a advokátovi pred Okresným súdom v Žiline po dlhej dobe bola preukázaná ich podvodná a protiústavná činnosť. S trestným oznámením v tejto veci sa polícia z OO PZ Žilina – Západ vôbec nezaoberala. Prečo o tom píšem? Prečo advokát vôbec v tejto veci konal? Prečo Mestský úrad prijal žiadosť o zrušenie trvalého pobytu? Prečo žilinský súd vôbec prijal žalobný návrh?

Odpoveď je iba tu: Advokát je viacej ako priateľ s policajtami, na žilinských súdoch mu pracujú blízky príbuzní ako sudcovia (manželka, dcéra a pod), na Mestskom úrade pracujú jeho známe. A čo potrebuje advokát? Za každú cenu bez hocijakého postihu zarobiť a to bez ohľadu na to či jeho činnosť je v súlade s platným právom alebo nie!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Slováci ponúkajú za železiarne najviac, Američanom sa to máli

Ani jeden zo záujemcov neponúka za košickú huť cenu, ktorá by zodpovedala predstavám U. S. Steelu. Predaj nateraz nebol uzatvorený.

DOMOV

Päť podnetov, Harabin trestom stále uniká

Kolegovia ho zatiaľ ani raz neuznali za vinného.

KOMENTÁRE

Ako Danko začal mať problém s kebabom

Keď to hovoril Breivik, vraveli sme, že mu straší vo veži.


Už ste čítali?