Nenásytný advokát!!!!

Autor: Gustav Noga | 1.1.2012 o 14:39 | Karma článku: 10,98 | Prečítané:  1263x

Zdá sa, že na Slovensku nie je žiadna spravodlivosť a nehovoriac o práve radových občanov, ktoré im zaručuje Ústava SR a z nej vychádzajúci právny stav. Slovenský právny systém upravuje občana v tom, ak je mu bezdôvodne siahnuté na jeho práva, nie je možná dohoda, môže sa obrátiť na súd.

Takto to káže litera zákona. Súdna prax hovorí v konkrétnom prípade hovorí o niečom inom. Podvodným spôsobom v Žiline došlo k prevodu bytu. Podvodník pod ochranou advokáta, ktorého príbuzní pracujú na žilinských súdoch si nechal hovoriť „nový majiteľ“ hoci vedel o tom, že sa vedome dopustil protiprávneho konania, a vedel o tom, že tento podvodný prevod bytu bol napadnutý na Okresnom súde v Žiline požiadal Mestský úrad v Žiline o zrušenie trvalého pobytu v tomto byte nadobúdateľovi, ktorý ešte v čase podvodného prevodu v byte býval. Advokát podnet na zrušenie trvalého pobytu adresovaného na Mestský úrad v Žiline vypracoval tak, že všetky podvodné činnosti vrátane konania pred súdom úmyselne zatajil aby za slušnú odmenu dosiahol akého-takého úspechu. Mestský úrad bez toho, že vedel o tom, že dotknutá osoba býva v tomto byte, bez hocijakého vyrozumenia trvalý pobyt dotknutej osoby zrušila a dokonca ani rozhodnutie o zrušení trvalého pobytu tejto osobe nedoručil. Medzičasom podvodník s advokátom Okresnému súdu v Žiline predložil návrh na vysťahovanie dotknutej osoby z bytu. V čase konania pred súdom v neprítomnosti dotknutej osoby, túto násilne z tohto bytu vysťahovali a tým ho vystavili k bývaniu v podmienkach nezlúčiteľných zo životom. Pred Okresným súdom v Žiline týmto dvom, podvodníkovi a advokátovi pred Okresným súdom v Žiline po dlhej dobe bola preukázaná ich podvodná a protiústavná činnosť. S trestným oznámením v tejto veci sa polícia z OO PZ Žilina – Západ vôbec nezaoberala. Prečo o tom píšem? Prečo advokát vôbec v tejto veci konal? Prečo Mestský úrad prijal žiadosť o zrušenie trvalého pobytu? Prečo žilinský súd vôbec prijal žalobný návrh?

Odpoveď je iba tu: Advokát je viacej ako priateľ s policajtami, na žilinských súdoch mu pracujú blízky príbuzní ako sudcovia (manželka, dcéra a pod), na Mestskom úrade pracujú jeho známe. A čo potrebuje advokát? Za každú cenu bez hocijakého postihu zarobiť a to bez ohľadu na to či jeho činnosť je v súlade s platným právom alebo nie!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Jeden víťaz a samí porazení. Čo ukázali nemecké voľby

Takmer štvrtina nemeckých voličov hlasovala za extrém.

SVET

Po páde z mosta do Vltavy zomrel český herec Jan Tříska

Okolnosti pádu vyšetruje polícia.

ŠPORT

Pán neviditeľný odsúdil Kristoffa k striebornej medaile, kričal komentátor

Ako reagovali komentátori na Saganov triumf.


Už ste čítali?