Hyenizmus či predvolebné sľuby

Autor: Gustav Noga | 19.2.2012 o 13:13 | Karma článku: 3,29 | Prečítané:  889x

V našej spoločnosti je najhoršie to, že pokiaľ hociktorý občan, či skupina chce niečo zmeniť, zaviesť do života niečo pozitívne, musí to robiť cestou politickej strany. Žiaľ iná cesta nie je a pri tom všetky majoritné strany kritizujú komunizmus.

Predstavitelia jednotlivých strán vehementne hovoria o tom, čo treba zmeniť, čo treba spraviť aby na Slovensku bolo lepšie. Ako vždy stále iba hovoria a pri tom životná úroveň z minúty na minútu klesá, klesá nezamestnanosť, klesajú reálne príjmy a to čo stále zatajujú, podstatná časť národa už upadla do chudoby . O túto časť občanov sa nikto nezaujíma, nikto ju ani nespomenie. Ba naopak, túto skupinu politici zatĺkajú! V minulosti boli obrovské politické diskusie, ako riešiť napr. rómsku otázku, či otázku seniorov, alebo otázku vzdelania či zdravotníctva. Kde tieto politické diskusie a návrhy doviedli tento štát. Obrovské sumy na tieto projekty boli vyčerpané a výsledok žiaden. Ba dokonca je horšie ako pred týmito sľubmi.

V doterajšej kampani ako jediný vystúpil s projektom riešenia zamestnanosti, kde v diskusii na STV Peter Puškár, predseda strany Právo a spravodlivosť predložil možnosť vytvorenia až 70.000 pracovných miest vo veľmi krátkom čase. Žiaľ tento projekt asi nepadol na úrodnú pôdu! Nikto si ho nevšíma. Ak by si ho aj niekto mohol všimnúť, veď by to bol úder pod pás zbohatlíkom vo vláde a parlamente, ktorí iba hovoria a bohatnú, ale pre národ absolútne nič nerobia. Takýchto ľudí sa vláda a poslanci boja. Boja sa všetkého, čo by bolo prospešné celoplošne pre celý národ. Neboja sa akurát vlastného bohatnutia.

Politická strana Právo a spravodlivosť má aj ďalšie projekty, ktoré je možné reálne zaviesť do pôsobnosti vo veľmi krátkom čase. Je to napríklad projekt odstránenia korupcie. Odborníci, ktorí sa zoskúpili v politickej strane Právo a spravodlivosť nie sú minulosťou poznačení, nie sú politickými zbohatlíkmi a preto dokážu tieto projekty uviesť do života bez hocijakých obáv o vlastnú budúcnosť a tieto projekty môžu priniesť celoplošné zvýšenie životnej úrovne, môžu vyriešiť skolabovaný stav republiky.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Jeden víťaz a samí porazení. Čo ukázali nemecké voľby

Takmer štvrtina nemeckých voličov hlasovala za extrém.

SVET

Po páde z mosta do Vltavy zomrel český herec Jan Tříska

Okolnosti pádu vyšetruje polícia.

ŠPORT

Pán neviditeľný odsúdil Kristoffa k striebornej medaile, kričal komentátor

Ako reagovali komentátori na Saganov triumf.


Už ste čítali?