Žilinskí policajti úmyselne pripravili občana o štvrť miliona

Autor: Gustav Noga | 30.9.2012 o 14:43 | (upravené 30.9.2012 o 15:10) Karma článku: 9,19 | Prečítané:  1296x

Dňa 3.6.2012 som na blogu zverejnil článok s konkrétnymi skutočnosťami, ako žilinská polícia svojou neschopnosťou a nečinnosťou  pripravila občana o viac ako štvrť miliona korún. Reakcia policajtky Muščíkovej OO PZ Žilina - Západ potvrdila neschopnosť a naopak v snahe zakryť jej postup využila svoje spoločenské postavenie.

Ako reakciu, na to že som si dovolil zverejniť jej nezákonný postup polície ako aj nezáknný postup dozorujúceho prokurátora žilinskej prokuratúry, policajtka Muščíková namiesto toho, aby vo veci konala a odstránila svoj postup, ktorý je v priamom rozpore nielen s Trestným poriadkom ale aj vrozpore so Zákonom o policajnom zbore a všetkými internými predpismi Policajného zboru, podala na mňa trestné oznámenie za ohováranie.

Čo týmto trestnýjm oznámením policajtka chcela dosiahnúť? Chcela ma umčať? Chcela týmto arogantným postupom naďalej zakrývať  svoj vlastný nezákonný postup ako verejný činiteľ?

Policajatka Muščíková potvrdila voje "odborne a morálne" kvality príslušníka Policaného zboru Slovenskej republiky! Arogancia, bezbrehosť ....

Je tu naďalej nezodpovedaná jedna zo základných otázok, ktorú zdá sa, že nechce nikto počuť: Kde sú nadriadení policajný funkcionári polidajtky Muščíkovej?

Kde sú nadriadení prokurátori toho prokurátora, ktorý ml aktívny prokurátorský dozor nad nezákonnosťou policajtky Muščíkovej?

Nie je za tým všetkým aj korupcia?

Už môžem dokladovať, že to nie je ojedinelý prípad nezákonného postupu orgánov štátnej či verejnej správy. Budú sa takýmito nezákonnými postupmi zaoberať zodpovední funkcionári, alebo bude potrebné nájsť iný spôsob ako sa s takýmito osobami vysporiadať!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Jeden víťaz a samí porazení. Čo ukázali nemecké voľby

Takmer štvrtina nemeckých voličov hlasovala za extrém.

SVET

Po páde z mosta do Vltavy zomrel český herec Jan Tříska

Okolnosti pádu vyšetruje polícia.

ŠPORT

Pán neviditeľný odsúdil Kristoffa k striebornej medaile, kričal komentátor

Ako reagovali komentátori na Saganov triumf.


Už ste čítali?