Podvod pod rúškom štátnej moci

Autor: Gustav Noga | 24.11.2013 o 18:29 | (upravené 24.11.2013 o 20:54) Karma článku: 11,69 | Prečítané:  827x

Medzi občanmi je ešte stále rozšírené, že na advokáta sa môžu obrátiť pri riešení problémov, ktoré občana postili. Žiaľ  ďalšie skutočnosti nasvedčujú tomu, že nie je to vždy tak.

 

Fakty nasvedčujú tomu, že v Žiline  sú stále uprednostňované mocenské záujmy pred právami a oprávnenými záujmami občanov tohto štátu. Poukážem na konkrétny prípad.  Poctivý občan tohto štátu má zriadený účet v banke, kde sú mu poukazované všetky jeho príjmy a z tohoto účtu realizuje bezhotovostným platobným stykom realizuje všetky svoje platby. Začiatkom mesiaca november 2013 z tejto banky obdržal upozornenie, že tandem exekútor JUDr. Kaduch a advokát JUDr. Potocký tento účet zablokovali a požadovali čiastku okolo 900 €. Vzhľadom k tomu, že tento občan v postavení povinného nemal a nemá žiadne finančné podlžnosti voči žiadnej osobe na svete navštívil exekútora JUDr. Kaducha za účelom vysvetlenia tohto postupu a taktiež žiadal vysvetlenie z akého dôvodu súdny exekútor nedoručil povinnému upovedomenie o začatí exekúcie povinnému. Nesplnil si svoje zákonné povinnosti voči povinnému a  ďalej konal v rozpore so zákonom.

Súdny exekútor v postavení boha na zemi  nejak nechcel chápať, že je to podvod a to aj napriek tomu, že spis povinného viedol na neexistujúcu adresu povinného. Až pri opakovanej návšteve povinného súdny exekútor po ráznom jednaní zo strany "povinného" a po poredložení dôkazného bremena o podvode situáciu pochopil, dokonca celá jeho kancelária  pochopila, že advokát  JUDr. Potocký si vymyslel neexistujúci schodok. Neviem akým spôsobom advokát JUDr. Potocký zabezpečil na Okresnom súde v Žiline poverenie pre súdneho exekútora JUDr. Kaducha, ktorý ďalej konal v rozpore so zákonom.

Jedná vec je preukázaná, že celý tandém sa na úkor iného sa chceli bezdôvodne obohatiť v rozpore so zákonom.

O celej veci som podal trestné oznámenie pre podozrenie zo spáchania trestnej činnosti, žiaľ orgány činné v trestnom konaní mlčia ako partizáni. Musím podotknúť, že v Žiline to nie je ojedinelý prípad.

Páni poctiví občania tohto štátu, kde sa teda môžeme obrátiť pri obhajovaní si svojích práv?  Advokát nenasýtny, súd bohvie, orgány činné v trestnom konaní asi naháňajú Kotlebu.

Príde ešte doba, kedy pominie táto špinavá doba?

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Jeden víťaz a samí porazení. Čo ukázali nemecké voľby

Takmer štvrtina nemeckých voličov hlasovala za extrém.

SVET

Po páde z mosta do Vltavy zomrel český herec Jan Tříska

Okolnosti pádu vyšetruje polícia.

ŠPORT

Pán neviditeľný odsúdil Kristoffa k striebornej medaile, kričal komentátor

Ako reagovali komentátori na Saganov triumf.


Už ste čítali?